A Bajcsy óvoda Csiga csoportja megyei I. helyezett

A Bajcsy óvoda Csiga csoportja is indult az idei Tűzmegelőzési Bizottság által hirdetett alkotói pályázatán, és sikeresen zárta. Csapatmunkában és egyéniben is díjazták a gyerekek munkáját.

Csabók Zétény, Ádám Vivien, Kernya Dávid és Gellér Olívia a csapatmunkában megyei I. helyezést értek el.

Egyéniben Ádám Vivien I.helyezést, valamint Gellér Olívia különdíjat kapott.

Rendhagyó eredményhirdetés alkalmával, december első napján adta át a díjakat a Tűzmegelőzési Bizottság.
Az idei alkotói pályázat díjazottjai a világhálón keresztül kapcsolódtak be a rendezvénybe, amelyen immár hetedik alkalommal mutatták be a legjelesebb pályaműveket. Közlik, hogy idén csaknem kétezer alkotást készítettek a gyerekek és többségük önállóan otthon, vagy kis csoportokban látott neki az alkotásnak.