Panelparadicsom galéria

Faház felújítás

Föld javítása az ültetéshez

Ismeretterjesztő faliújságok

Óvónénik által készített új táblák

Közösségi összefogás

Levendula ültetés

Méhkas készül, méhész apuka látogatása

Növény nyomatok készítése, hírek a denevérekről

Pedagógus-szül worksop

Idősek-otthonában voltunk

Szülői workshopok

Újrahasznosított játékok, virágfűzés

Ismeretterjesztő vetítések óvodásainknak

Büszke vagyok a Szekszárdi 1. Számú Óvoda Kindergarten "bajnokaira": az ötletgazda pályázóra, a kreatív és tettre kész pedagógus társaimra, az ÖSSZEFOGÁSRA, ami a pályázat megvalósítását kíséri, a CÉL-ra, mely jó ügyet szolgál. JÓ NÁLUNK GYEREKEKNEK LENNI!
                                                                                                                       Sebestyén Györgyi intézményvezető
A Szekszárdi 1. Számú Óvoda Kindergarten „Panelparadicsom” című projektje elnyerte az E.ON által meghirdetett Föld bajnokai pályázat díját. A szakmai zsűri a 400 pályázó közül 14 olyan intézmény számára ítélte oda a támogatást, akik a leginnovatívabb és komplexebb, egy egész tanévet felölelő klímatudatos projektet alkottak meg a gyermekek számára egy fenntarthatóbb jövőért.
Az óvoda 2,5 millió Ft támogatást kapott ahhoz a tervhez, hogy egy olyan beporzóbarát óvodakertet hozzon létre, amit egy ismeretterjesztő, inspiráló és befogadó térré fog alakítani. Céljuk, hogy minél szélesebb körben terjesszék azokat a megoldási ötleteket, hogy mit tegyünk tudatosan a saját kertünkben a beporzók munkájának támogatásáért.

Összegyűltek a Föld bajnokai, okosan is lehet pazarolni:Október 6-án adták át ez E.ON Hungária Csoport a Föld bajnokai pályázatának díjait, amelyekkel összesen 25 millió forint támogatásra lehetett pályázni. A szakmai tudásmegosztó konferencián a győztesek kerekasztal-beszélgetéseken mutatták be a terveket, az indulást.
Büszkék vagyunk Óvodánkra, hogy a nyertes pályázók között lehet!

Autó mentes világnap-  Kapcsolat az ÖKOháló programjaival

Képek az óvodásaink mindennapjaiból- fenntarthatóságra nevelés, újrahasznosítás, környezetvédelem témakörökből: